1-adam2

 

ثبت دامنه اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.

نکته دیگر اینکه جایی که ثبت دامنه خود را به آن می سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد؛ چرا که کسب و کار شما بر این نام بنا خواهد شد و عدم در نظر گرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت کننده در آینده ممکن است هزینه های بسیاری را بر شما تحمیل کند. برای بعضی پسوند ها مانند پسوند های کشوری (نظیر پسوندهای ir برای ایران و یا پسوندهای ae برای امارات متحده عربی) با توجه به انحصاری بودن ثبت بوسیله نهادهای دولتی تنها یک انتخاب وجود دارد. اما برای دامنه هایی که ثبت آنها بوسیله شرکتهای تجاری به فروش می رسند، شما انتخابهای متعددی برای ثبت نام دامنه خود دارید. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت کننده تعهد آن شرکت یا شرکتهای واسط بر رعایت حق مالکیت شما توجه نمود و مسائل حقوقی جانبی آن را نیز در نظر گرفت.

شرکت بتینا هاست نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. ما بسته به نام دامنه شما و پسوند مورد درخواست و شرایطی که در نظر دارید، ثبت دامنه شما را از طریق یکی از شرکتهای همکار انجام می دهیم .

resellologo

شرکت ریسلو (Resello) اولین توصیه بتینا هاست در حال حاضر برای ثبت دامنه می باشد. این شرکت بعد از تحریم شرکت های آمریکایی از جمله ریسلر کلاب گزینه اول ثبت دامنه در اینترنت و خصوصا کشور ایران محسوب می باشد و خدمات با کیفیت ، امن و گسترده ای به مشتریان ارائه می کند. این شرکت ماهیت هلندی  دارد و هلندی بودن آن از محاسن دیگر این شرکت است. چرا که با توجه به مشکلاتی که بین ایران و آمریکا وجود دارد، ثبت نام دامنه از طریق شرکتهای آمریکایی و بنا کردن کسب و کار بر روی این نام دامنه مگر در مواردی خاص (مثل برخی پسوند هایی که بوسیله ریسلو عرضه نمی شوند) چندان کار عاقلانه ای نیست. بتینا هاست نماینده رسمی ثبت نام دامنه از طریق شرکت ریسلو می باشد.

تعرفه ثبت و تمدید و انتقال دامنه بین المللی در  بتینا هاست  (مبالغ زیر به تومان می باشد)

انتقال و تمدید یک ساله با هاست انتقال و تمدید ثبت یک ساله با هاست ثبت یک ساله نوع دامین (دامنه)
۳۸٫۰۰۰ ۴۰٫۰۰۰ ۳۸٫۰۰۰ ۴۰٫۰۰۰ .com
۴۳٫۰۰۰ ۴۵٫۰۰۰ ۴۳٫۰۰۰ ۴۵٫۰۰۰ .net
۴۳٫۰۰۰ ۴۵٫۰۰۰ ۴۳٫۰۰۰ ۴۵٫۰۰۰ .org
۶۵٫۰۰۰ ۶۷٫۰۰۰ ۶۵٫۰۰۰ ۶۷٫۰۰۰ .me
۴۳٫۰۰۰ ۴۸٫۰۰۰ ۴۳٫۰۰۰ ۴۸٫۰۰۰ .pro
۳۹٫۰۰۰ ۴۱٫۰۰۰ ۳۹٫۰۰۰ ۴۱٫۰۰۰ .biz
۴۴٫۰۰۰ ۴۶٫۰۰۰ ۴۴٫۰۰۰ ۴۶٫۰۰۰ .asia
۴۶٫۰۰۰ ۴۸٫۰۰۰ ۴۶٫۰۰۰ ۴۸٫۰۰۰ .info
۶۳٫۰۰۰ ۶۵٫۰۰۰ ۴۳٫۰۰۰ ۴۵٫۰۰۰ .mobi
۸۸٫۰۰۰ ۹۰٫۰۰۰ ۸۸٫۰۰۰ ۹۰٫۰۰۰ .co
۲۶٫۰۰۰ ۲۸٫۰۰۰ ۲۶٫۰۰۰ ۲۸٫۰۰۰ .in
۳۲٫۰۰۰ ۳۴٫۰۰۰ ۳۲٫۰۰۰ ۳۴٫۰۰۰ .name
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

تمام حقوق مادی این سایت متعلق به بتینا هاست می باشد.